AR03BTCX2701
MFR.Part #
AR03BTCX2701
JLCPCB Part #
C318131
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS