ARG05BTC1004
MFR.Part #
ARG05BTC1004
JLCPCB Part #
C2828688
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 1MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS