AR03BTCX1333
MFR.Part #
AR03BTCX1333
JLCPCB Part #
C2984323
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS