AR06BTDV5101
MFR.Part #
AR06BTDV5101
JLCPCB Part #
C319568
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS