AR05BTB5051N
MFR.Part #
AR05BTB5051N
JLCPCB Part #
C374646
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 5.05kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS