AR03BTBX5761
MFR.Part #
AR03BTBX5761
JLCPCB Part #
C5568595
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS