AR03BTBX7322
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR03BTBX7322
JLCPCB Part #
C5948156
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS