AR03BTBX1801
MFR.Part #
AR03BTBX1801
JLCPCB Part #
C6466310
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS