AR02BTD24R9
MFR.Part #
AR02BTD24R9
JLCPCB Part #
C319728
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS