AR02BTC8451
MFR.Part #
AR02BTC8451
JLCPCB Part #
C5948115
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS