AR05BTBW8662
MFR.Part #
AR05BTBW8662
JLCPCB Part #
C5568787
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS