SCR2010J9K1
MFR.Part #
SCR2010J9K1
JLCPCB Part #
C3018311
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS