SQM5W-15K±5%-9P
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SQM5W-15K±5%-9P
JLCPCB Part #
C5807989
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 500V 5W Cement Resistor ±5% Plugin,P=5mm Through Hole Resistors ROHS