SCR1210J36R
MFR.Part #
SCR1210J36R
JLCPCB Part #
C3018177
Description
-55℃~+155℃ 200V 36Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS