SCR0603F1K5
MFR.Part #
SCR0603F1K5
JLCPCB Part #
C3016293
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS