SCR1206F22K1
MFR.Part #
SCR1206F22K1
JLCPCB Part #
C3016960
Description
-55℃~+155℃ 200V 22.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS