SCR1210J1M2
MFR.Part #
SCR1210J1M2
JLCPCB Part #
C3018138
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS