SCR1206F2R55
MFR.Part #
SCR1206F2R55
JLCPCB Part #
C3017122
Description
-55℃~+155℃ 2.55Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS