SQZ20W-13Ω±5%-AP
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SQZ20W-13Ω±5%-AP
JLCPCB Part #
C5807970
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 20W 750V Cement Resistor ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS