SCR1206JR360
MFR.Part #
SCR1206JR360
JLCPCB Part #
C3018118
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 360mΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS