SCR0402F3K3
MFR.Part #
SCR0402F3K3
JLCPCB Part #
C3015804
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS