SCR1206J7K5
MFR.Part #
SCR1206J7K5
JLCPCB Part #
C3018034
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS