SCR2010J8K2
MFR.Part #
SCR2010J8K2
JLCPCB Part #
C3018261
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS