SCR2010J10K
MFR.Part #
SCR2010J10K
JLCPCB Part #
C3018304
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS