SCR1206F750R
MFR.Part #
SCR1206F750R
JLCPCB Part #
C3017214
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS