SCR0805J3K3
MFR.Part #
SCR0805J3K3
JLCPCB Part #
C3017851
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS