SCR0603F91K
MFR.Part #
SCR0603F91K
JLCPCB Part #
C3016385
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS