SCR1206F499R
MFR.Part #
SCR1206F499R
JLCPCB Part #
C3017267
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS