MO3WS-47K±5%-9T73
MFR.Part #
MO3WS-47K±5%-9T73
JLCPCB Part #
C2843084
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 47kΩ 500V Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS