SCR0402F100R
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR0402F100R
JLCPCB Part #
C3015757
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS