SCR0603J1K5
MFR.Part #
SCR0603J1K5
JLCPCB Part #
C3017733
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS