SCR1206F75R
MFR.Part #
SCR1206F75R
JLCPCB Part #
C5140092
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS