CR1/2W-8K2±5%-2T52
MFR.Part #
CR1/2W-8K2±5%-2T52
JLCPCB Part #
C2894471
Description
-55℃~+155℃ 350V 500mW 8.2kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS