SCR0603F7K5
MFR.Part #
SCR0603F7K5
JLCPCB Part #
C3016324
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS