SCR0603J18M
MFR.Part #
SCR0603J18M
JLCPCB Part #
C3017646
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18MΩ 75V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS