SCR0402F15R
MFR.Part #
SCR0402F15R
JLCPCB Part #
C3015728
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS