SCR0603F6K2
MFR.Part #
SCR0603F6K2
JLCPCB Part #
C3016474
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS