SCR0603F200R
MFR.Part #
SCR0603F200R
JLCPCB Part #
C3016249
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS