SCR0603F4K22
MFR.Part #
SCR0603F4K22
JLCPCB Part #
C3016119
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS