SCR1206FR250
MFR.Part #
SCR1206FR250
JLCPCB Part #
C3017274
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 250mΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS