SCR1206F8R66
MFR.Part #
SCR1206F8R66
JLCPCB Part #
C3017272
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.66Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS