SCR0603F105K
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR0603F105K
JLCPCB Part #
C3016070
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS