SCR1206FR270
MFR.Part #
SCR1206FR270
JLCPCB Part #
C3017222
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 270mΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS