SCR1206J91K
MFR.Part #
SCR1206J91K
JLCPCB Part #
C3018054
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS