MF1/8W-910Ω±1%-OT52
MFR.Part #
MF1/8W-910Ω±1%-OT52
JLCPCB Part #
C2848557
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 910Ω Metal Film Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D2.3xL3.7mm Through Hole Resistors ROHS