SCR1210J150R
MFR.Part #
SCR1210J150R
JLCPCB Part #
C3018216
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS