SCR1210J82R
MFR.Part #
SCR1210J82R
JLCPCB Part #
C3018155
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS