MF1/8W-19K1±1%-OT52
MFR.Part #
MF1/8W-19K1±1%-OT52
JLCPCB Part #
C2903330
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.1kΩ 200V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL3.7mm Through Hole Resistors ROHS