ACR1206F249R
MFR.Part #
ACR1206F249R
JLCPCB Part #
C5913237
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 249Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS