MO1WS-330Ω±5%-2T52
MFR.Part #
MO1WS-330Ω±5%-2T52
JLCPCB Part #
C2857435
Description
-55℃~+155℃ 1W 330Ω 350V Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS